Nástřik opálení

Máte se vdávat? Chcete jít na ples? Potřebujete být opálená! Nebo jen chcete někomu darovat poukázku? Přece krásně snědá pokožka k významným dnům docela patří, a když zrovna nemáme možnost opálit se za krátkou dobu, tak můžeme využít jiný způsob. Samoopalovací krémy nám nemusí vždy dodat, takový efekt, jaký bychom potřebovali. Navíc krém musíme nanášet několik dní po sobě a hlavně rovnoměrně, abychom se vyhnuli případným flekům, které nám mohou špatným nanášením, vzniknout.

Tuto metodu mohou využít i ti, co se prostě neopálí, ať se snaží sebevíc. Opalování se pro ně stává šíleným zážitkem bez efektu, prostě nemají štěstí na opálenou pokožku. Když už se jim povede opálit, tak se jim opálení sloupe a mají po tmavé pokožce. Jednoduše, svět je nespravedlivý, ale nástřik opálení může být i tomto případě, tím nejlepším možným řešením.

Nástřik opálení vám provedou ve specializovaných salónech, kterých není málo a tak věřím, že nebudete mít problém nějaký vhodný a v dosažitelné vzdálenosti, najít.

Salóny bývají luxusně zařízené. Pro rovnoměrné opalování slouží jakási kabina, do které si stoupnete a otočná „zem“ s vámi pomalu otáčí, takže budete opálení na všech místech stejně. Je jasné, že zařízení kabin se může odlišovat podle salónu, takže jinde to může být prostě jiné. Nástřik trvá přibližně čtyřicet minut a celé procedura je velmi příjemná! Opálení nejvíce vynikne po šesti hodinách, takže když vylezete ze salonu a nebudete opálená, tak se neděste – teprve to přijde. Opálená pokožka vydrží asi tak týden. Někdy více, někdy méně a ceny se pohybují okolo 400,- opět záleží na salónu. Vhodné by tento druh „opalování“ měl být pro všechny typy pleti. Určitě vám odborníci poradí. Stačí se nebát zeptat.

Sdílet článek

Přidej na Seznam

Přidejte si DárkyCZ.cz do své RSS čtečky

One comment

  1. My husband and i got quite glad that Ervin could deal with his investigations through the ideas he got out of the web page. It’s not at all simplistic to just continually be giving out key points that many other people have been selling. And we also fully understand we have got the website owner to be grateful to for that. The entire explanations you have made, the simple site menu, the friendships you can help foster – it’s got many great, and it’s really helping our son and the family imagine that the issue is entertaining, and that is pretty indispensable. Thank you for everything!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *