Pivní koupel

Pokud chcete někomu udělat radost anebo sháníte nějaký dárek pro svého muže, prostě jen tak, může být pro vás tím nejlepším řešením taková pivní koupel. Poukaz na tento relaxační dárek vám určitě rádi připraví v jakémkoli wellness, či jiném zařízení, kdy tyto služby poskytují.

Některé ženy mají odpor k tomu, když jejich partner pije pivo. Říká se, že i po pivu roste takzvaný „pivas“, avšak, kde je pravda, to se asi nedovíme. Teorií je mnoho. To že, pivo působí příznivě nejen na organismus člověka je však dokázané.  A v čem taková pivní koupel spočívá? Léčivé účinky této koupele jsou jedním z důvodů, proč jsou čím dál více oblíbené mezi lidmi. Na pohlaví nezáleží!  Před koupelí půjdete do infrasauny, kde se vaše tělo rozehřeje na vyšší teplotu. Poté jdete do samotné pivní koupele. Avšak nutno říct, že všude je jiný přístup. Záleží na místě, kde koupel „podstupujete“. Po koupeli si někde máte možnost lehnout na lehátko a relaxovat při uklidňující hudbě. Odpočinete si a věřím, že budete příjemně překvapení.

A jak koupel působí na naše tělo? Při pivní koupeli budou odplavovány škodlivé látky z pórů pokožky vašeho těla a bude zajištěna i regenerace mysli i vaší pokožky. Pivní koupel rovněž pomáhá ke zrychlení krevního oběhu. Teplota koupele je zhruba třicet stupňů, to je takový průměr. Někde může mít více stupňů, někde méně. Během koupele vám bude podáváno pivo, tak si můžete při relaxaci i popíjet. Jako dárek, nejen pro muže, je dle mého názoru tahle koupel vhodná a určitě netradiční. Takže pokud máte rádi originální dárky, zkuste darovat pivní koupel. I pro samotnou relaxaci je tato koupel velmi vhodná.

Sdílet článek

Přidej na Seznam

Přidejte si DárkyCZ.cz do své RSS čtečky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *