Co se kupuje mužům za dárky?

Čeká vás výběr dárku pro nějakého muže? Tápete či nevíte, co by se pro dotyčného hodilo? Pojďme si dát několik tipů. Třeba i vám pomohou ve správném výběru.

Dárky spojené s hobby

Má-li muž, kterého chcete obdarovat, nějakého koníčka, je napůl vyhráno. Určitě vás už napadne co koupit rybáři, golfistovi, fanouškovi fotbalu, sběrateli známek atd.

Nemá žádné koníčka? Mnoho mužů vlastní automobil. Můžete tak vybrat dotyčnému nějaký pěkný doplněk do auta.

Voňavé dárky

Mnozí muži ještě parfémům a voňavkám nepřišli „na chuť“. Ovšem moderní muži na ně nedají dopustit, a tak jsou voňavé dárky vhodným tipem. Stačí už jen znát alespoň trochu vkus daného muže. Potěší ho lehká a svěží vůně či bude upřednostňovat kořeněné tóny?

„Alko“ dárky a kuřácké potřeby

„Alko“ dárky jsou vděčnými předměty, které udělají radost snad každému muži. Vyberte nějakou pěknou butylku, láhev alkoholu, panákové skleničky či něco z řady humorných „alko“ předmětů, které jsou na trhu.

I vy v široké nabídce objevíte něco, co se bude hodit jako dárek. Pokud je dotyčný kuřák, můžete zvolit nějaký pěkný zipový zapalovač či jinou kuřáckou potřebu.

Potřeby pro kuřáky

Drobné a humorné dárky

Pokud chcete jen nějakou drobnost či něco univerzálního, máte rovněž široké možnosti. Můžete muže obdarovat antistresovými ňadry, otvírákem počítajícím otevřené láhve a dalšími neméně zajímavými předměty.

Dárky pro muže.

Zážitek jako dárek

Je dotyčný muž dobrodruh? K sehnání je i mnoho adrenalinových zážitků jako dárků, např. skok padákem, bungee jumping, let balónem, zorbing atd. Jde o dárky, které obdarovanému zůstanou dlouho v paměti.

Uvedli jsme se několik skupin dárků. Snad vás po přečtení tohoto článku napadne, co by mohlo udělat radost muži, kterého se chystáte obdarovat vy.