Rubrika: Dárky na Vánoce

Virtuální realita ve vašich rukách

virtuální realita

Každý má občas pocit, že je mu skutečný svět trochu těsný a rád by se přenesl někam úplně jinam. Stále rostoucím fenoménem posledních let je svět virtuální reality, kam se můžete vydat naprosto kdykoliv se vám zlíbí. A díky inovativním technologiím na takovou výpravu toho ani moc nepotřebujete. Do virtuálního světa se totiž můžete podívat i jen díky svému mobilu a speciálním brýlím pro virtuální realitu. Stačí nainstalovat virtuální hru určenou pro váš daný typ mobilního telefonu a poté si nasadit brýle, do kterých vsunete mobil. Záhy se ocitnete v úplně jiném světě, který můžete stejně jako Alenka v říši divů prozkoumat po svém. » Číst článek..

Hračky, které potěší nejen děti, ale i rodiče!

auticko

Každý svědomitý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší. Výjimkou nejsou ani hračky, které dítěti svěří do rukou nebo se kterými jim dovolí si hrát. Ty by měly být především kvalitní a zdravotně nezávadné. Bohužel českému trhu vládnou hračky z Číny, jejichž životnost není příliš vysoká a kvalita neodpovídá přehnaným cenám. Navíc žádný rodič nikdy neví, jakým způsobem postupovala výroba, zda bylo dodrženo všech standardů a jestli díky této hračce svému dítěti spíše neublíží, než aby mu udělali radost. Nabízí se tedy otázka: S čím si mohou naše děti bezstarostně hrát? Odpověď přináší německá značka Bruder – společnost, která si na kvalitě svých hraček zakládá. » Číst článek..

Vánoce v pohodě: Využívejte hromadné slevy a ušetřete

Vánoce se nezastavitelně blíží a s nimi i období plné chaosu, vánočního shonu a především nákupu dárků. Dárky zkrátka k vánočním svátkům patří a to již od nepaměti. Ovšem přijít na vhodný dárek pro své blízké stojí většinu z vás horečné přemýšlení, nekonečné hodiny strávených v obchodech marným hledáním a zároveň i neskutečné nervy, když si s výběrem zkrátka nevíte rady. Zkuste to letos udělat jinak!

Z pohodlí vašeho domova

Letošní Vánoce již můžete zažít v klidu a všechny nákupy obstarat z pohodlí vašeho domova. Nevěříte? Využijte nabídky slevového agregátoru vouchery.cz, který pro vás shromažďuje slevy nabízené všemi českými slevovými portály, jejichž nabídky vám následně zprostředkovává pomocí internetu. Díky této službě získáte přehled o všech nabízených slevách, pobytech či zboží, které si můžete filtrovat dle největší slevy, nejnižší ceny či místa.

Široká nabídka – vybere si každý!

Českých slevových portálů je opravdu celá řada a hledat v nich je časově náročné. Jaká je největší výhoda slevového agregátku vouchery.cz? Všechny slevy naleznete na jednom jediném místě. Nemusíte tak procházet jednotlivé slevové portály zvlášť, čímž ušetříte spoustu vašeho času. Nabídka slev je opravdu pestrá, takže si na své přijde každý. Ať už přesně víte, co hledáte, nebo se chcete nechat slevami inspirovat – využít služeb slevového agregátoru se rozhodně vyplatí. Především o Vánocích, kdy je spousta práce a velice málo času oceníte rychlost, s jakou jsou vám slevy nabízeny.

Neslavte Silvestr doma

Nejen na Vánoce můžete darovat někomu blízkému či dokonce sami sobě úžasný pobyt v přírodě, wellness hotelu či půvabném penzionu. Určitě tak přijde vhod Slevomat pobyty pro dva, jde o ideální příležitost, jak oslavit poslední den v roce úplně jiným, netradičním a nezvyklým způsobem – zkrátka jinak, než doma u puštěné televize a chlebíčky na stole. Na slevovém agregátoru naleznete nespočet příjemných a velice lákavých pobytů, které si můžete užít s nejbližší osobou. Slevomat pobyty pro dva si navíc můžete přehledně seřadit, filtrovat dle místa či vámi požadovaných služeb. Velice snadno tak získáte přehled o možnostech, které vám slevové portály nabízí, mezi nimiž si určitě dokážete vybrat tu nejlepší nabídku, která vám bude vyhovovat!

 

Tipy na vánoční dárky – nakupujte je z pohodlí domova

generator

Už máte všechny dárky na Vánoce nebo jste zatím neměli na nakupování vůbec čas? V každém případě byste měli pomalu se sháněním začít. Může se vám totiž stát, že 23. prosince už bude to nejlepší vyprodané a vy z nouze koupíte úplné hlouposti jen proto, abyste mohli svým blízkým pod stromeček něco dát. Také nezapomeňte na to, že čím později půjdete dárky do obchodů vybírat, tím větší fronty v nich můžete očekávat, a to chce často pevné nervy i spoustu volného času. » Číst článek..

Dárkový poukaz na výbornou italskou kuchyni

13_per2

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo si rád pochutná na italském jídle? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip na dárek, který vás ani nebude příliš stát.

Určitě dobře znáte dárky v podobě poukazů na nejrůznější zážitky nebo služby.

Jejich problém ale bývá vyšší pořizovací cena. Jedině snad kosmetické, masérské nebo jiné zkrášlovací služby se řadí mezi ty levnější. » Číst článek..

NEJ dárky pro celou rodinu

P1240890-250x250

Do Vánoc zbývá ještě nějaký ten týden. Vy však stále nevíte, co nadělit svým blízkým pod stromeček? Navíc si chcete během tohoto období užívat spíše pohodu a klid a ne lítat po obchodech, nervovat se s tím, zda koupíte ty pravé dárky? Vánoce si však můžete představit bez běhání po obchodech. Stačí navštívit jedno místo a můžete mít kopu dárků pro všechny vaše blízké. Myslíme teď internet, na kterém z pohodlí domova nakoupíte vše potřebné. V absolutním klidu můžete z jednoho místa pořídit dárky různých druhů. A pokud chcete být ještě originální, máme řešení. » Číst článek..

Pořiďte vánoční dárky se slevou

13527607514482_496

Vánoce se kvapem blíží. V neděli již začíná advent, a to je nejvyšší čas začít nakupovat dárky pro své blízké, pokud jste tak ještě neučinili. Moc času již totiž nezbývá a jestliže máte velkou rodinu, máte rozhodně co dělat. Ještě, že však existuje internet, který vám ušetří spoustu času i starostí. Nakupování dárků přes internet je stále více oblíbenější a není se čemu divit. Před Vánoci jsou téměř všechny obchody přeplněné lidmi, musíte vystát šílené fronty, ze kterých se vám točí hlava, nehledě na to, kolik času v takových obchodech strávíte zbytečně čekáním. » Číst článek..

Tipy na vánoční dárky 2012 vám poskytne vánoční automat

vánoční automat2

Už jen měsíc zbývá do letošních Vánoc, kterých se mnozí z vás nemohou dočkat. Děti jsou netrpěliví, kdy už budou moci strojit stromeček a určitě již napsali dopis Ježíškovi, co si k těm letošním Vánocům přejí. Možná by nebylo špatné zavést tento zvyk i mezi dospělými, abychom vždy zjistili, co si přejí i oni. Protože vybrat vhodný dárek zvláště pro manžela, rodiče a další naše blízké je často obrovský úkol. Rok, co rok nám docházejí nápady a kupovat neustále to stejné rozhodně není originální. » Číst článek..

Popelka – nejslavnější pohádková hrdinka z kolekce Disney Princess od Mattela

image001

Společnost Mattel vyrábí pro děti krásné hračky v kolekci Disney Princess, která je inspirována nejznámnějšími filmovými hrdinkami studia Disney. Disney Princess nabízí např. klasické 29 cm vysoké panenky v krásných šatech, roztomilé mini princezny a koupelové krásky, se kterými si holčičky mohou hrát i ve vaně. Nejslavnější z nich je Popelka v třpytivých šatech, která získala čestné místo mezi deseti nejoblíbenějšími pohádkovými princeznami jako jsou např. Sněhurka, Locika, malá mořská víla Ariel nebo indiánská princezna Pocahontas. » Číst článek..

Tipy na Vánoční dárky v podobě moderního oblečení

roz-2

Pomalu se blíží ten čas, kdy budeme okupovat všemožné obchody, tlačit se ve frontách a lámat si hlavu nad tím, co pěkného koupit na ty letošní Vánoce pro své blízké. Řekněme si na rovinu, pro někoho je nakupování dárků v přeplněných obchodech docela otrava. Navíc pokud nevíte, co koupit a když už něco koupíte nejste si jistí, zda jste udělali dobře či nikoli. Vždy si říkáte, že v dnešní době je naštěstí mnoho zboží, které lze věnovat, jako dárek, ale o to je to možná horší. Jak se v tom obrovském množství zorientovat? Co koupit? » Číst článek..