Rubrika: Relaxace

Odpočiňte si na horách

Čas od času si každý podnikatel potřebuje odpočinout, přijít na jiné myšlenky a zrelaxovat. Kvalitní a levné služby nabízí internetový portál NewGo.cz, kde si můžete vybrat z pestré škály pobytů na horách. » Číst článek..

Dárkový poukaz do pivních lázní v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou krásné lázeňské město, které je světově proslulé díky svým léčivým minerálním pramenům. V posledních letech je o pivní lázně velký zájem. Spousta lidí tedy do Karlových Varů míří nejen za tradičním lázeňstvím, ale také za prvními pivními lázněmi u nás. Pivní lázně nadchnou nejen muže, ale také ženy všech věkových kategorií.
» Číst článek..

Adrenalinové zážitky jako dárky k Vánocům i narozeninám

Narozeninové oslavy, Vánoce, výročí, ale také svatba – to jsou hlavní příležitosti, ke kterým vybíráme dárky. Zapomeňte na tradiční dárky, jako jsou kytice, parfémy, bonboniéry a podobně, ale buďte originální a kreativní. Dopřejte svým blízkým něco nového, například adrenalinové zážitky, na které se prostě nezapomíná. V dnešním článku se podíváme na některé z adrenalinových i relaxačních zážitků, které jako dárky rozhodně nezklamou.
» Číst článek..

Možno vás inšpiruje náš tip na darček

Darčeky dnes vyberáte z mnohých dôvodov: narodeniny, výročie, Vianoce, svadba apod Ak ale chcete byť originálny, je nevyhnutné mať tiež originálny nápad. Každým rokom ale vlastné nápady dochádza, a tak môžete hľadať inšpiráciu na internete. My vám dáme aj tip na darček, možno hneď niekoľko tipov, ktoré s radosťou môžete využiť. Upustite od tradičných darčekov, ako je kytice či parfum a zamerajte sa na netradičné darčeky, ktorými sú zážitky. Ako prvý tip na darček vám dáme z oblasti extrémnych a adrenalínových športov, a potom sa okrajovo pozrieme na odpočinkové zážitky, ktoré sú ideálne hlavne pre ženy.
» Číst článek..

Dárek pro relaxaci

Přemýšlíte o nějakém pěkném dárku? Co takhle dát něco, co dotyčnému umožní lépe se uvolnit? V dnešní době je čím dál více lidí ve stresu a není od věci pěkný dárek určený k relaxaci.

» Číst článek..