Rubrika: Hry

Virtuální realita ve vašich rukách

virtuální realita

Každý má občas pocit, že je mu skutečný svět trochu těsný a rád by se přenesl někam úplně jinam. Stále rostoucím fenoménem posledních let je svět virtuální reality, kam se můžete vydat naprosto kdykoliv se vám zlíbí. A díky inovativním technologiím na takovou výpravu toho ani moc nepotřebujete. Do virtuálního světa se totiž můžete podívat i jen díky svému mobilu a speciálním brýlím pro virtuální realitu. Stačí nainstalovat virtuální hru určenou pro váš daný typ mobilního telefonu a poté si nasadit brýle, do kterých vsunete mobil. Záhy se ocitnete v úplně jiném světě, který můžete stejně jako Alenka v říši divů prozkoumat po svém. » Číst článek..

Windsurfing

1212812_17907767

Pokud někoho baví společenské hry, tak je zde výborný typ – Windsurfing. Ne, nebojte se, není to venku, sice se tak jmenuje jeden vodní sport, ale tohle je klasická společenská hra. Mohou hrát dva až šest hráčů a uvádí se, že je to od sedmi let. Samozřejmě si na začátku každý zvolí svoji figurku. Na hracím plánu se nacházejí různé barevné políčka a cílem hry je co nejrychleji projet trať ze startovního pole okolo bóje číslo jedna, dvě a tři, vrátit se zpátky, znovu projet okolo jedničky a pak zamířit do cíle. Jak už se řeklo, na hracím plánu jsou barevná pole, konkrétně zelená, světle modrá, červená, tmavě modrá, žlutá a černá.

» Číst článek..

Pro milovníky SUDOKU

Máte ve svém okolí milovníka SUDOKU? Pak ho určitě nadchnete hrou SUDOKU s podsvíceným dotykovým displejem. Elektronická podoba této hry je pohodlná a nabízí vám několik milionů kombinací, různé stupně obtížnosti, možnost hrát na čas či vrátit tah a mnoho dalšího. Součástí je dotykové pero. Oceníte i české a slovenské popisy, které jsou v balení.