Rubrika: Obecně na téma dárky

Jak fungují cashback portály?

pp2

Cashback je novodobý trend v oblasti nakupování, který zejména v zahraničí sklízí velkou slávu. Tato ojedinělá možnost vrácení části peněz z uskutečněného online nákupu vstupuje i do České republiky. Cashback portály pracují na jednoduchém principu. Provedete nákup v některém z internetových obchodů, které jsou včleněny do cashback systému. Poté se vám předem určené procento (zpravidla od 2 do 10 %) z celkové částky vrátí. Peníze budou připsány na váš uživatelský účet na portálu a po dosažení stanovené hranice si můžete nechat peníze vyplatit na bankovní účet. » Číst článek..

Psí šampony zajistí kvalitní srst čtyřnohých miláčků

Pokud máte doma psího miláčka, jistě velmi dobře víte, že chcete-li, aby se cítil příjemně a byl zdravý, je třeba mu věnovat určitou péči. Říká se, že stav srsti přímosměrně napovídá, jak na tom pes je. Začněte tedy právě u srsti, také ona potřebuje pravidelnou a kvalitní péči. Naštěstí to dnes není žádný problém – na trhu je totiž k dispozici množství přípravků, které se již postarají, aby kožíšek vašeho čtyřnohého přítele vypadal svěže, bohatě a leskle. Pořiďte šampony pro psy, vyberte si zrovna takové, které budou ve vašem případě nejlepším řešením. » Číst článek..

Buďte mužem, co si splní své sny

Neexistuje muž, který by si jako dítě nehrál s autíčky. Mnozí si tento koníček přenesli do dospělosti a sledují rádi testy a recenze aut. Ale jejich největším snem je, aby jedno z testovaných rychlých aut stálo v jejich garáži. Je to tak, pánové? Toto není jediný sen, po jehož splnění muži touží. » Číst článek..

Nevíte si rady s výběrem dárku pro partnera/partnerku?

Přijít na tu správnou věc, která by jemu nebo ji udělala radost, nemusí být zas až tak složité. V dnešní době internetu navíc nemusíte vytáhnout paty z domu, abyste koupili dárek pro ženu či pro muže, který vzbudí nadšení a radost. » Číst článek..

Nástřik opálení

Máte se vdávat? Chcete jít na ples? Potřebujete být opálená! Nebo jen chcete někomu darovat poukázku? Přece krásně snědá pokožka k významným dnům docela patří, a když zrovna nemáme možnost opálit se za krátkou dobu, tak můžeme využít jiný způsob. Samoopalovací krémy nám nemusí vždy dodat, takový efekt, jaký bychom potřebovali. Navíc krém musíme nanášet několik dní po sobě a hlavně rovnoměrně, abychom se vyhnuli případným flekům, které nám mohou špatným nanášením, vzniknout. » Číst článek..

Pivní koupel

Pokud chcete někomu udělat radost anebo sháníte nějaký dárek pro svého muže, prostě jen tak, může být pro vás tím nejlepším řešením taková pivní koupel. Poukaz na tento relaxační dárek vám určitě rádi připraví v jakémkoli wellness, či jiném zařízení, kdy tyto služby poskytují. » Číst článek..

Letos levnější a praktické dárky

Češi se letos o Vánocích zaměřní na levnější a praktické dárky. Pod stromečkem budou prý nejvíce populární knihy a oblečení.

» Číst článek..

Tržby nad třicet miliard?

Další vyhledávač zboží (Srovname.cz) vydal svůj odhad o letošních tržbách českých internetových obchodů. Podle něj lidé za letošní rok utratí přes 30 miliard korun, přičemž poslední tři měsíce (vánoční období) jsou z hlediska tržeb stejně výkonné, jako předchozích devět.

» Číst článek..

Zážitek jako dárek

Let balonem

Let balonem

Všechny dárky nemusí být hmotné. Ne všechny se dají zabalit a vložit pod vánoční stromeček, ne všechny jsou praktické a trvalé fyzické hodnoty.

Právě ta hodnota ale nemusí být pouze hmotná, může být i duševní. Můžete darovat pěknou vzpomínku, vzrušení, nebo naopak uvolnění.

» Číst článek..

Vánoční nákupy – letos až deset miliard

V roce 2008 omezili lidé své výdaje na vánoční a novoroční svátky, v tomto roce však odborníci vyhledávače Heuréka odhadují nárůst z 8,2 miliardy v roce 2009 na děvět až deset miliard v roce letošním. Češi tyto peníze utratí v internetových obchodech.

» Číst článek..