Rubrika: Obecně na téma dárky

Jak fungují cashback portály?

pp2

Cashback je novodobý trend v oblasti nakupování, který zejména v zahraničí sklízí velkou slávu. Tato ojedinělá možnost vrácení části peněz z uskutečněného online nákupu vstupuje i do České republiky. Cashback portály pracují na jednoduchém principu. Provedete nákup v některém z internetových obchodů, které jsou včleněny do cashback systému. Poté se vám předem určené procento (zpravidla od 2 do 10 %) z celkové částky vrátí. Peníze budou připsány na váš uživatelský účet na portálu a po dosažení stanovené hranice si můžete nechat peníze vyplatit na bankovní účet. » Číst článek..

Psí šampony zajistí kvalitní srst čtyřnohých miláčků

Pokud máte doma psího miláčka, jistě velmi dobře víte, že chcete-li, aby se cítil příjemně a byl zdravý, je třeba mu věnovat určitou péči. Říká se, že stav srsti přímosměrně napovídá, jak na tom pes je. Začněte tedy právě u srsti, také ona potřebuje pravidelnou a kvalitní péči. Naštěstí to dnes není žádný problém – na trhu je totiž k dispozici množství přípravků, které se již postarají, aby kožíšek vašeho čtyřnohého přítele vypadal svěže, bohatě a leskle. Pořiďte šampony pro psy, vyberte si zrovna takové, které budou ve vašem případě nejlepším řešením. » Číst článek..

Buďte mužem, co si splní své sny

Neexistuje muž, který by si jako dítě nehrál s autíčky. Mnozí si tento koníček přenesli do dospělosti a sledují rádi testy a recenze aut. Ale jejich největším snem je, aby jedno z testovaných rychlých aut stálo v jejich garáži. Je to tak, pánové? Toto není jediný sen, po jehož splnění muži touží. » Číst článek..

Nevíte si rady s výběrem dárku pro partnera/partnerku?

Přijít na tu správnou věc, která by jemu nebo ji udělala radost, nemusí být zas až tak složité. V dnešní době internetu navíc nemusíte vytáhnout paty z domu, abyste koupili dárek pro ženu či pro muže, který vzbudí nadšení a radost. » Číst článek..

Letos levnější a praktické dárky

Češi se letos o Vánocích zaměřní na levnější a praktické dárky. Pod stromečkem budou prý nejvíce populární knihy a oblečení.

» Číst článek..

Tržby nad třicet miliard?

Další vyhledávač zboží (Srovname.cz) vydal svůj odhad o letošních tržbách českých internetových obchodů. Podle něj lidé za letošní rok utratí přes 30 miliard korun, přičemž poslední tři měsíce (vánoční období) jsou z hlediska tržeb stejně výkonné, jako předchozích devět.

» Číst článek..

Zážitek jako dárek

Let balonem

Let balonem

Všechny dárky nemusí být hmotné. Ne všechny se dají zabalit a vložit pod vánoční stromeček, ne všechny jsou praktické a trvalé fyzické hodnoty.

Právě ta hodnota ale nemusí být pouze hmotná, může být i duševní. Můžete darovat pěknou vzpomínku, vzrušení, nebo naopak uvolnění.

» Číst článek..

Vánoční nákupy – letos až deset miliard

V roce 2008 omezili lidé své výdaje na vánoční a novoroční svátky, v tomto roce však odborníci vyhledávače Heuréka odhadují nárůst z 8,2 miliardy v roce 2009 na děvět až deset miliard v roce letošním. Češi tyto peníze utratí v internetových obchodech.

» Číst článek..

První článek magazínu

Bylo by asi nevhodné zahájit provoz nového magazínu jen tak prvním článkem. Bez přivítání a náležitého vysvětlení. Proto mi dovolte, abych Dárkycz.cz za celý tým představil.

» Číst článek..