Rubrika: Dárky pro muže

Virtuální realita ve vašich rukách

virtuální realita

Každý má občas pocit, že je mu skutečný svět trochu těsný a rád by se přenesl někam úplně jinam. Stále rostoucím fenoménem posledních let je svět virtuální reality, kam se můžete vydat naprosto kdykoliv se vám zlíbí. A díky inovativním technologiím na takovou výpravu toho ani moc nepotřebujete. Do virtuálního světa se totiž můžete podívat i jen díky svému mobilu a speciálním brýlím pro virtuální realitu. Stačí nainstalovat virtuální hru určenou pro váš daný typ mobilního telefonu a poté si nasadit brýle, do kterých vsunete mobil. Záhy se ocitnete v úplně jiném světě, který můžete stejně jako Alenka v říši divů prozkoumat po svém. » Číst článek..

Spodní prádlo jako dárek pro muže? S tím kvalitním zaručeně uspějete

slipy

Stále marně přemýšlíte nad tím, čím potěšit partnera k Vánocům? Pokud jste v minulých letech vystřílela všechny náboje a došla vám veškerá kreativita, kterou jste vždy hýřila, nic si z toho nedělejte. Abyste svého miláčka potěšila, nemusíte vymýšlet, kdo ví co. Stačí, když mu zabalíte vhodně zvolené spodní prádlo. Nevěříte? Pak nepřestávejte číst a pochopíte, proč z něj bude mít radost. » Číst článek..

Nejlepší dárek pro partnera: Darujte mu zážitek v oblacích

škola létání

Přemýšlíte nad tím, jak potěšit partnera nebo blízkého kamaráda? Pokud vás nenapadá nic, co by dotyčného opravdu potěšilo, přesedlejte na speciální kategorii – zaměřte se na zážitky, protože ty vydají za všechny věci. A chcete-li, aby se na váš zážitkový dárek hned tak nezapomnělo, vsaďte na některý z následujících tipů. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší zážitky ve vzduchu!

Vyhlídkové lety letounem nebo vrtulníkem

Vyhlídkový let ocení každý, kdo rád cestuje letadlem, ale také lidé, kteří ještě nikdy v životě neletěli. Kochat se krajinou z ptačí perspektivy je opravdu nevšední zážitek. Vzhledem k tomu, že Evropská unie vyhlídkové lety letounem zakázala, narazíte na ně pod názvem „okružní lety“. Neméně oblíbené jsou vyhlídkové lety vrtulníkem.

Pilotem na zkoušku

Jaký pocit zažívají piloti? To obdarovaný zjistí na vlastní kůži, darujete-li mu pilotování na zkoušku. Po nezbytné instruktáži absolvuje nezapomenutelný let společně se zkušeným pilotem. A pokud se mu bude v kokpitu líbit, může si udělat pilotní průkaz. Škola létání je dalším logickým krokem pro spoustu lidí, kteří si vyzkoušeli pilotování na zkoušku.

Škola létání

Let cvičným vojenským letounem

Obáváte se, že vyhlídkový let a pilotování na zkoušku není dostatečný odvaz? V tom případě darujte partnerovi let cvičným proudovým letounem L-29 Delfín. Přestože nejde o stíhačku, jak jej někteří prezentují, při letu není o adrenalin nouze. Letoun z 60. let dosahuje rychlosti 655 km/h, stoupá rychlostí 14 m/s a má dostup 11 500 metrů.

vyhlídkové lety

Akrobatický let

Neméně adrenalinový je i akrobatický let s některým z letounů ZLÍN Z-142 nebo Z-526F. Probíhá v duchu akrobatických figur, ostrých zatáček, výkrutů, střemhlavého letu a dalších prvků, které jsou pro zkušené piloty každodenní rutinou.

Chcete se o zážitcích v oblacích dozvědět více a případně si některý objednat? Najdete je v nabídce letecké školy Blue Sky Service na www.blueskyservice.cz.

Zaručený tip na dárek pro nadšence tuningových aut

11762

Koupit dárek pro muže není často vůbec jednoduché. Další trenky, tričko, rifle či jakékoliv jiné oblečení mu zrovna neudělá tu největší radost. Podobně je to s parfémem, vodou po holení nebo jinou kosmetikou. A pakliže jste se svým partnerem či manželem už nějaký ten pátek, věříme, že jste své originální nápady na dárky již dávno vyčerpali. Máte však doma chlapa, který se zajímá o tuning a doma má nějakého toho plechového miláčka? » Číst článek..

Dárkový poukaz na výbornou italskou kuchyni

13_per2

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo si rád pochutná na italském jídle? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip na dárek, který vás ani nebude příliš stát.

Určitě dobře znáte dárky v podobě poukazů na nejrůznější zážitky nebo služby.

Jejich problém ale bývá vyšší pořizovací cena. Jedině snad kosmetické, masérské nebo jiné zkrášlovací služby se řadí mezi ty levnější. » Číst článek..

Dárky pro milovníky aut

Hledáte dárek pro milovníka rychlých a drahých aut? I když nejste zrovna milionáři, můžete mu věnovat opravdu luxusní dárek – zážitek se supersportovními auty. Na chvíli mu tak umožníte brázdit silnice třeba ve sportovním Ferrari nebo v luxusním Audi R8.

auto

Darujte jízdu snů

Majitelé luxusních aut se shodnou v jednom – někdy je s nimi více starosti než radosti. » Číst článek..

Sháníte dárek pro svou blízkou osobu?

A gift for you

Nastal čas narozenin vašeho přítele nebo přítelkyně a vy si opět lámete hlavu nad tím, čím svůj protějšek překvapíte tentokrát? Nechcete se vyptávat, co by si vaše dívka nebo kluk přál, protože chcete připravit překvapení? Zároveň však nechcete jen překvapit, ale také potěšit nebo pobavit? Pak vám můžeme doporučit internetový obchod www.obchod-s-darky.cz, kde si z pohodlí domova můžete projít celou nabídku na originální dárky a bezesporu vás některý z dárků nadchne. A nejen vás, ale i obdarovanou nebo obdarovaného, což je nejdůležitější. » Číst článek..

Vánoční dárek po muže – RC modely

fg148179r-fg-sportsline-08-530-bmw-m3-alms-rtr-2-4ghz-lcd-graupner-lakovana-karoserie-14214

Vánoce se pomalu blíží a mnozí z vás jistě již uvažují, jaké dárky letos nakoupit. Pokud chcete udělat obrovskou radost svému synovi, zakupte mu nějaký RC model. Každý malý chlapec touží mít co nejvíce autíček, vrtulníků apod. Jedno autíčko totiž nestačí. A RC model nabízí mnohem víc, než nějaké obyčejné autíčko nebo vrtulník. Nejedná se o atrapu, ale zmenšeninu reálného auta nebo třeba vrtulníku. A tato hračka není určena jen malých klukům, ale i dospělým mužům, pro mnohé z nich jsou RC modely koníčkem. » Číst článek..

Tipy na dárky

Už jsou tu opět po roce narozeniny vašeho přítele či přítelkyně a vy si lámete hlavu nad tím, co pořídit k těm letošním narozeninám? Zajisté chcete věnovat dárek, který vašeho nejbližšího potěší a nadchne. Jenže, co bude tím nejlepším dárkem? Co se bude vaší přítelkyni líbit? Jakým dárkem uděláte radost svému příteli? Odpověď je jednoduchá. Navštivte internetový obchod, který se specializuje přímo na dárky a zde jistě vyberete něco originálního. Z pohodlí domova tak můžete procházet mezi všemi dárky, který e-shop nabízí a nasbírat nejen inspiraci, ale zakoupit ten pravý dárek. » Číst článek..

Věnujte svému muži originální dárek

Během celého roku nastává mnoho příležitostí, kdy věnujeme nějaký dárek. Ať už to jsou narozeniny, Vánoce, výročí, svátky nebo třeba jen tak pro radost. Pokud právě vy hledáte dárek pro svého partnera či manžela, sáhněte tentokrát do trošku jiného soudku a darujte něco netradičního či vtipného. Klasika jako je oblečení, kosmetika apod. jsou již ohrané věci a jistě chcete potěšit něčím, co by obdarovaný muž třeba nečekal. Tipy na netradiční dárky pro muže vám proto přinášíme v dnešním článku a doufáme, že vás inspirují k nákupu a udělají radost, kterou si zasloužíte jak vy, tak váš partner. » Číst článek..