Rubrika: Sportovní dárky

Nejlepší dárek pro partnera: Darujte mu zážitek v oblacích

škola létání

Přemýšlíte nad tím, jak potěšit partnera nebo blízkého kamaráda? Pokud vás nenapadá nic, co by dotyčného opravdu potěšilo, přesedlejte na speciální kategorii – zaměřte se na zážitky, protože ty vydají za všechny věci. A chcete-li, aby se na váš zážitkový dárek hned tak nezapomnělo, vsaďte na některý z následujících tipů. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší zážitky ve vzduchu!

Vyhlídkové lety letounem nebo vrtulníkem

Vyhlídkový let ocení každý, kdo rád cestuje letadlem, ale také lidé, kteří ještě nikdy v životě neletěli. Kochat se krajinou z ptačí perspektivy je opravdu nevšední zážitek. Vzhledem k tomu, že Evropská unie vyhlídkové lety letounem zakázala, narazíte na ně pod názvem „okružní lety“. Neméně oblíbené jsou vyhlídkové lety vrtulníkem.

Pilotem na zkoušku

Jaký pocit zažívají piloti? To obdarovaný zjistí na vlastní kůži, darujete-li mu pilotování na zkoušku. Po nezbytné instruktáži absolvuje nezapomenutelný let společně se zkušeným pilotem. A pokud se mu bude v kokpitu líbit, může si udělat pilotní průkaz. Škola létání je dalším logickým krokem pro spoustu lidí, kteří si vyzkoušeli pilotování na zkoušku.

Škola létání

Let cvičným vojenským letounem

Obáváte se, že vyhlídkový let a pilotování na zkoušku není dostatečný odvaz? V tom případě darujte partnerovi let cvičným proudovým letounem L-29 Delfín. Přestože nejde o stíhačku, jak jej někteří prezentují, při letu není o adrenalin nouze. Letoun z 60. let dosahuje rychlosti 655 km/h, stoupá rychlostí 14 m/s a má dostup 11 500 metrů.

vyhlídkové lety

Akrobatický let

Neméně adrenalinový je i akrobatický let s některým z letounů ZLÍN Z-142 nebo Z-526F. Probíhá v duchu akrobatických figur, ostrých zatáček, výkrutů, střemhlavého letu a dalších prvků, které jsou pro zkušené piloty každodenní rutinou.

Chcete se o zážitcích v oblacích dozvědět více a případně si některý objednat? Najdete je v nabídce letecké školy Blue Sky Service na www.blueskyservice.cz.

Adrenalinové zážitky jako dárky k Vánocům i narozeninám

Narozeninové oslavy, Vánoce, výročí, ale také svatba – to jsou hlavní příležitosti, ke kterým vybíráme dárky. Zapomeňte na tradiční dárky, jako jsou kytice, parfémy, bonboniéry a podobně, ale buďte originální a kreativní. Dopřejte svým blízkým něco nového, například adrenalinové zážitky, na které se prostě nezapomíná. V dnešním článku se podíváme na některé z adrenalinových i relaxačních zážitků, které jako dárky rozhodně nezklamou.
» Číst článek..

Kde koupit adrenalínové zážitky?

Láká vás adrenalin? Chcete vyzkoušet něco nového, netradičního, plného akce a vzrušení? Vyzkoušejte adrenalínové zážitky, které jsou stále více oblíbené. Nejen, že si můžete takový zážitek zakoupit pro sebe, abyste uspokojili vnitřní touhu po něčem novém, ale zážitky jsou ideální také jako dárky k narozeninám.
» Číst článek..

Vyberte svým blízkým originální dárky

Chystáte se na narozeninovou oslavu, ale stále nemáte vhodný dárek pro svého kamaráda? Chcete oslavence něčím potěšit a dát mu dárek, na který nikdy nezapomene? Dnes jsou velmi vyhledávané originální dárky v podobě zážitků. Nejen, že jsou takové dárky nezapomenutelné, ale vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií.

» Číst článek..

Tandemové seskoky a jejich možnosti

Tandemové seskoky jsou v České republice proslulé adrenalinovým nádechem. Pokud budete chtít tandem podstoupit, můžete si vše nechat zdokumentovat na fotografie, nebo dokonce nahrát na DVD. Nebo si můžete obě tyto nadstandardní služby objednat najednou. Tandemové seskoky s DVD a fotografiemi jsou dnes nejoblíbenější volbou, bezpochyby. Tandemový seskok je naprosto bezpečný, i když to tak asi na první pohled nevypadá. Nemusíte se ale ničeho bát. Vše se uskutečňuje za přítomnosti proškoleného a kvalifikovaného tandem pilota.
» Číst článek..

Možno vás inšpiruje náš tip na darček

Darčeky dnes vyberáte z mnohých dôvodov: narodeniny, výročie, Vianoce, svadba apod Ak ale chcete byť originálny, je nevyhnutné mať tiež originálny nápad. Každým rokom ale vlastné nápady dochádza, a tak môžete hľadať inšpiráciu na internete. My vám dáme aj tip na darček, možno hneď niekoľko tipov, ktoré s radosťou môžete využiť. Upustite od tradičných darčekov, ako je kytice či parfum a zamerajte sa na netradičné darčeky, ktorými sú zážitky. Ako prvý tip na darček vám dáme z oblasti extrémnych a adrenalínových športov, a potom sa okrajovo pozrieme na odpočinkové zážitky, ktoré sú ideálne hlavne pre ženy.
» Číst článek..

Tandemový seskok padákem jako dárek

Skočit si z výšky 4 000 metrů, užít si volného pádu až 200 km/hod – takový je tandemový seskok padákem. Stačí usednout do letounu, který vás vynese do výšky 4 kilometrů, otevřou se dveře letounu a vám již nebude nic bránit ve skoku. Za zády však budete mít tandem pilota, a tak se nemusíte ničeho bát.

Tandemový seskok padákem je bezpečný sport, i když to tak na první pohled možná nevypadá. Ale tento zážitek můžete zakoupit nejen pro sebe, ale i pro své blízké jako dárek. Na tandemový seskok padákem oslavenec rozhodně nezapomene. Adrenalinové zážitky toho nabízí ale mnohem více.

» Číst článek..

Vzhůru na bungee jumping

Bungee jumping je velmi oblíbený adrenalinový sport, který nadchne ženy i muže všech věkových kategorií. Bungee jumping je bezpečný sport, i když to tak na první pohled rozhodně nevypadá. Chce to ale dostatek odvahy nechat se přivázat za nohy na elastické lano a skočit z mostu či jeřábu. Bungee jumping nachází své kořeny již ve starobylé legendě, kterou uchovává v paměti domorodý kmen na ostrově Pentecost v Melanésii v Jižním Pacifiku. Bungee jumping je dvojího charakteru: americký a novozélandský. Americký způsob využívá dvojí zabezpečení a delší volný pád, kdežto novozélandský je extrémnější, protože využívá jednoduché zabezpečení.
» Číst článek..

Jaké zvolit zážitkové dárky?

Každým rokem vybíráme dárek pro své blízké hned několikrát. Slaví se narozeniny, výročí, ale také Vánoce jsou důvodem pro darování vhodného dárku. Dnes je ale kladen důraz na originalitu. Jestliže vám dochází nápady na originální dárky, pak se obraťte na internet, kde je inspirace více než dost. Velké oblíbenosti se těší zážitkové dárky, které jsou adrenalinového i odpočinkového charakteru. Zážitkové dárky jsou však originální a potěší muže i ženy všech věkových kategorií. Pro maminku je připraven poukaz na masáže, pro tatínka zase jízda tankem. Z pestré nabídky vyberete zážitkové dárky i pro své kamarády.
» Číst článek..

Máme pro vás sportovní láhev

Chcete potěšit sportovce či nějakého nadšence turistiky? Darujte mu sportovní láhev 0,75 litru SLAZENGER. Jde o značkovou aluminiovou láhev s příjemným a praktickým systémem pro napití „push-pull“. Láhev má velký otvor, který kromě snadného plnění a pití umožňuje i jednoduché čištění. Její rozměry jsou 7x25cm.