Rubrika: Tipy na dárky

Aby byla bolest kloubů minulostí

Každodenní život je náročný jak po stránce psychické, tak i v oblasti fyzické zátěže. Samozřejmě, že hodně záleží na vašem způsobu života, případně na povolání a volnočasových aktivitách. » Číst článek..

Dárek, který potěší nejednoho pejskaře

Vodítko pro psa patří mezi základní výbavu, kterou je třeba pořídit zároveň s přivítáním nového člena domácnosti. Neobejde se bez něj výcvik ani obyčejné procházky. Vodítek ale samozřejmě existuje více druhů, jejich výběr tak záleží na několika kritériích. Těmi nejdůležitějšími jsou otázky, k čemu je vodítko určeno a jaká je velikost psa. » Číst článek..

Hračky, které potěší nejen děti, ale i rodiče!

auticko

Každý svědomitý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší. Výjimkou nejsou ani hračky, které dítěti svěří do rukou nebo se kterými jim dovolí si hrát. Ty by měly být především kvalitní a zdravotně nezávadné. Bohužel českému trhu vládnou hračky z Číny, jejichž životnost není příliš vysoká a kvalita neodpovídá přehnaným cenám. Navíc žádný rodič nikdy neví, jakým způsobem postupovala výroba, zda bylo dodrženo všech standardů a jestli díky této hračce svému dítěti spíše neublíží, než aby mu udělali radost. Nabízí se tedy otázka: S čím si mohou naše děti bezstarostně hrát? Odpověď přináší německá značka Bruder – společnost, která si na kvalitě svých hraček zakládá. » Číst článek..

O nakupování. O nakupování výhodném.

17.800,- Kč. Co tato částka znamená? Jedná se o průměrný hrubý nástupní plat absolventa pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Zdá se Vám toto číslo průměrně vysoké nebo naopak nízké? Je Váš měsíční příjem nižší nebo naopak dvojnásobný? Buď jak buď, pro většinu zaměstnanců i studujících platí, že není třeba utrácet více, než je opravdu nutné. Ostatně, proč zbytečně vyhazovat peníze z okna?

  » Číst článek..

Dárkový poukaz na výbornou italskou kuchyni

13_per2

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo si rád pochutná na italském jídle? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip na dárek, který vás ani nebude příliš stát.

Určitě dobře znáte dárky v podobě poukazů na nejrůznější zážitky nebo služby.

Jejich problém ale bývá vyšší pořizovací cena. Jedině snad kosmetické, masérské nebo jiné zkrášlovací služby se řadí mezi ty levnější. » Číst článek..

Dárek pro kamarádku: Čím ji překvapit?

1255914_84491060

Blíží se narozeniny vaší kamarádky, a tak přemýšlíte nad ideálním dárkem? Chcete být originální a svou blízkou kamarádku překvapit? Zapomeňte tedy na tradiční dárky, jako jsou parfémy, oblečení či šperky. Zaměřte se na originální dárky, na které se nyní podíváme.

» Číst článek..

Nemáte peníze na dárky? Půjčte si!

1431130_82873643

Chcete koupit své mamince luxusní dárek k narozeninám? Nebo chcete potěšit svou drahou polovičku v den vašeho výročí něčím originálním? Nemáte ale dostatek peněžních prostředků a do výplaty je ještě daleko? V takovém případě připadají v úvahu půjčky, jichž je dnes na finančním trhu více než dost. V dnešním článku se však podíváme, jak nenaletět a půjčit si výhodně.

» Číst článek..

Potěšte maminku zdravými bylinkami

1419870_11067243

Chcete potěšit svou maminku?

Přemýšlíte, co jí koupit k narozeninám a stále vás nic nenapadá? Chcete být originální? Pak investujte do zdravých bylinek. Bylinky potěší každou maminku, babičku, prababičku, protože ženy si na léčivých účincích těchto rostlinek potrpí. V dnešním článku se podíváme, které bylinky jsou jako dárek vhodné a k čemu tyto bylinky slouží.

» Číst článek..

Dárek pro ženu: Poukaz na modeláž nehtů

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hledáte vhodný dárek pro svou partnerku, maminku či kamarádku? Nechcete kupovat nic neužitečného? Preferujete originální, ale přitom praktické dárky?

Žádnou ženu nezklame poukaz na modeláž nehtů. Každá žena si totiž na vzhledu svých nehtů potrpí a taková modeláž nehtů přidá ještě na její kráse. V dnešním článku se podíváme, kde takový poukaz sehnat.

» Číst článek..

Top 5 zážitkových dárků

1432044_56939200

Rozlučte se s dárky, které nemají vtip a šmrnc. V kurzu jsou zážitky, které přinesou oslavenci i vám spoustu zábavy. Pobavíte se již při výběru toho pravého dárku.

1. Návštěva pivních lázní

K naší zemi patří pivo stejně jako třeba k Francii sýr, proto nepřekvapí, že si Češi oblíbili originální zážitky v pivních lázních. V pivních lázních se v pivu nejen koupete, ale také si ho vychutnáváte v neomezeném množství. » Číst článek..