Rubrika: Tipy na dárky

Zase wellness? Co tentokrát věnovat víkend na chalupě?

ubytování. Bořetice

Je příjemné si občas prodloužit víkend a strávit ho relaxací ve wellness. Člověk potřebuje si odpočinout od běžného shonu a starostí, které se v mnohém ubíjející. Volnem stráveným v pěkném prostředí si lze dobít baterky a začít opět normálně fungovat. Pohodu vám ale nabídne také víkend strávený na chalupě. Nevěříte? Tak se vydejte na jižní Moravu a přesvědčte se sami. » Číst článek..

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?

EnteFace

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou pleť, která může nepříznivě reagovat na ledaco, od nových kosmetických výrobků až po změny teplot.

Nicméně i v případě normální pokožky bohužel občas k projevům alergií dochází. Jaký systém péče bude v tu chvíli vhodný?  » Číst článek..

Aby byla bolest kloubů minulostí

Každodenní život je náročný jak po stránce psychické, tak i v oblasti fyzické zátěže. Samozřejmě, že hodně záleží na vašem způsobu života, případně na povolání a volnočasových aktivitách. » Číst článek..

Dárek, který potěší nejednoho pejskaře

Vodítko pro psa patří mezi základní výbavu, kterou je třeba pořídit zároveň s přivítáním nového člena domácnosti. Neobejde se bez něj výcvik ani obyčejné procházky. Vodítek ale samozřejmě existuje více druhů, jejich výběr tak záleží na několika kritériích. Těmi nejdůležitějšími jsou otázky, k čemu je vodítko určeno a jaká je velikost psa. » Číst článek..

Hračky, které potěší nejen děti, ale i rodiče!

auticko

Každý svědomitý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší. Výjimkou nejsou ani hračky, které dítěti svěří do rukou nebo se kterými jim dovolí si hrát. Ty by měly být především kvalitní a zdravotně nezávadné. Bohužel českému trhu vládnou hračky z Číny, jejichž životnost není příliš vysoká a kvalita neodpovídá přehnaným cenám. Navíc žádný rodič nikdy neví, jakým způsobem postupovala výroba, zda bylo dodrženo všech standardů a jestli díky této hračce svému dítěti spíše neublíží, než aby mu udělali radost. Nabízí se tedy otázka: S čím si mohou naše děti bezstarostně hrát? Odpověď přináší německá značka Bruder – společnost, která si na kvalitě svých hraček zakládá. » Číst článek..

O nakupování. O nakupování výhodném.

17.800,- Kč. Co tato částka znamená? Jedná se o průměrný hrubý nástupní plat absolventa pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Zdá se Vám toto číslo průměrně vysoké nebo naopak nízké? Je Váš měsíční příjem nižší nebo naopak dvojnásobný? Buď jak buď, pro většinu zaměstnanců i studujících platí, že není třeba utrácet více, než je opravdu nutné. Ostatně, proč zbytečně vyhazovat peníze z okna?

  » Číst článek..

Dárkový poukaz na výbornou italskou kuchyni

13_per2

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo si rád pochutná na italském jídle? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip na dárek, který vás ani nebude příliš stát.

Určitě dobře znáte dárky v podobě poukazů na nejrůznější zážitky nebo služby.

Jejich problém ale bývá vyšší pořizovací cena. Jedině snad kosmetické, masérské nebo jiné zkrášlovací služby se řadí mezi ty levnější. » Číst článek..

Top 5 zážitkových dárků

Rozlučte se s dárky, které nemají vtip a šmrnc. V kurzu jsou zážitky, které přinesou oslavenci i vám spoustu zábavy. Pobavíte se již při výběru toho pravého dárku.

1. Návštěva pivních lázní

K naší zemi patří pivo stejně jako třeba k Francii sýr, proto nepřekvapí, že si Češi oblíbili originální zážitky v pivních lázních. V pivních lázních se v pivu nejen koupete, ale také si ho vychutnáváte v neomezeném množství. » Číst článek..

Tipy na dárky

Už jsou tu opět po roce narozeniny vašeho přítele či přítelkyně a vy si lámete hlavu nad tím, co pořídit k těm letošním narozeninám? Zajisté chcete věnovat dárek, který vašeho nejbližšího potěší a nadchne. Jenže, co bude tím nejlepším dárkem? Co se bude vaší přítelkyni líbit? Jakým dárkem uděláte radost svému příteli? Odpověď je jednoduchá. Navštivte internetový obchod, který se specializuje přímo na dárky a zde jistě vyberete něco originálního. Z pohodlí domova tak můžete procházet mezi všemi dárky, který e-shop nabízí a nasbírat nejen inspiraci, ale zakoupit ten pravý dárek. » Číst článek..

Nákup na internetu různého zboží

Přemýšlíte, jestli si máte koupit elektronickou cigaretu jako dárek, nebo ne? My Vám dáme několik důvodů. Třeba zdraví, protože kouření elektronické cigarety je zdravotně zcela nezávadné. S elektronickou cigaretou ušetříte hodně peněz.  Kouřit s elektronickou cigaretou můžete, kde chcete, protože je společensky akceptované, neobtěžujete své okolí kouřem, nedýchají výpary z Vaší cigarety a není možné s elektronickou cigaretou zapálit oheň. » Číst článek..